Atribuită Cumpărare directă

7-AAD (7-Aminoactinomycin D)- 2 kituri, Acridine Orange - 2 kituri, Bacto View Live Green - 1 kit, Bacto View Live Red - 1 kit, DiBAC4 (3) - 1 kit, DiOC2(3) - 1 kit, Live or Dye Bacterial Viability Kit - 1 kit, Live Bacterial Gram Stain Kit Bacterial Gram Stain Kit - 1 kit, Bacterial Viability and Gram Stain Kit - 1 kit și CF TM Dye Wheat Germ Agglutinin (WGA) - 1 kit, conform specificatiilor tehnice atasate.

Număr anunț
DA26564914
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiintele Vietii "Regele Mihai I"din Timisoara (CUI 3487181)
Furnizor / câștigător
PROTON IMPEX 2000 S.R.L. (CUI 9000578)
Cod CPV
33696300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.026,73 RON
Valoare atribuită
9.026,73 RON
Data publicării
13.10.2020 00:00
Data finalizării
14.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.026,73 RON

din 9.026,73 RON estimat