Atribuită Cumpărare directă

030.02.902 - Balon cu fund rotund ISOLAB cu slif NS 29/32, 2000 ml Balon cu fund rotund si slif NS 29/32, realizat din sticla borosilicata 3.3 transparenta, in conformitate cu standardul DIN 4797 Peretii densi, baza solida si marginea ingrosata previn spargerea in timpul spalarii sau al transportului Gradatiile si inscriptiile de pe vas sunt imprimate cu smalt alb

Număr anunț
DA26542544
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
33793000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
213,58 RON
Valoare atribuită
213,58 RON
Data publicării
09.10.2020 00:00
Data finalizării
13.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

213,58 RON

din 213,58 RON estimat