Atribuită Cumpărare directă

Termometru camera din lemn Termometrul se foloseste pentru masurarea temperaturii din incaperi. Lichidul termometric este lichid organic colorat.

Număr anunț
DA26546850
Autoritate contractantă
Spitalul de REcuperare Cardiovasculara " Dr. Benedek Geza" Covasna (CUI 4404559)
Furnizor / câștigător
BIZMED SRL (CUI 27647093)
Cod CPV
38412000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.950 RON
Valoare atribuită
3.950 RON
Data publicării
09.10.2020 00:00
Data finalizării
13.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.950 RON

din 3.950 RON estimat