Atribuită Cumpărare directă

1 PIX PILOT HI-TECPOINT V7 Buc. 2 2 REZERVA PILOT V Buc. 6 3 REZERVA PILOT V Buc. 1 4 MARKER 2 CAPETE Buc. 2 5 TUSIERA METAL MEMORIS Buc. 2 6 File din plastic, A4, transparent, 30 mic., NOKI buc 200 7 Dosar din plastic, cu sina si perforatii Buc. 15 8 Biblioraft Buc. 6 9 File din plastic, A4, transparent, 30 mic., NOKI buc 500 10 Folii laminare adezive A3 Top 2 11 Calculator birou Buc. 1 12 Hartie alba A4, 80 g/mp, 500 coli/top, VARI COPY Top 10 13 MARKER TABLA CENTROPEN 8559 Buc. 8 14 MARKER WHITEBOARD MILAN Carnet 8 15 Ace gamalie cap color Buc. 3 16 Ace cu gamalie MAS 330 Buc. 1 17 Fluid corector Buc. 2 18 CREION CORECTOR Buc. 2 19 PIX GEL UNI Buc. 8 20 Pix cu gel Buc. 4 21 Pic cu rescriere, PELIKAN 850 F Buc. 4 22 BANDA DUBLU ADEZIVA Buc. 4 23 CAPSATOR Buc. 2 24 Capse 24/6 noki Cutie 4 25 Hartie pt. ambalare, alba, 70 x 100cm, 60 g/mp Buc. 50

Număr anunț
DA26534574
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA BUICA IONESCU GLODENI (CUI 29143386)
Furnizor / câștigător
DADY S LAND SRL (CUI 27872753)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
812,14 RON
Valoare atribuită
812,14 RON
Data publicării
08.10.2020 00:00
Data finalizării
09.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

812,14 RON

din 812,14 RON estimat