Atribuită Cumpărare directă

CARTUS TONER LEXMARK MS811DN MX711 45000PAG 52D2X0R ORIGINAL LEXMARK. Achiziția se face conform clauzelor contractuale pentru luna OCTOMBRIE din contractul de furnizare nr. 6774/C/29.09.2020. Cantitate 13 tonere. Livrarea se va face până la data de 31.10.2020.

Număr anunț
DA26556370
Autoritate contractantă
Tribunalul Galati (CUI 3126756)
Furnizor / câștigător
OBSIDIAN COM SRL (CUI 21102615)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.927,74 RON
Valoare atribuită
5.927,74 RON
Data publicării
12.10.2020 00:00
Data finalizării
12.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.927,74 RON

din 5.927,74 RON estimat