Atribuită Cumpărare directă

COS GUNOI CU PEDALA 10L STERK 5BUC GEL DEZINFECTANT PT. MAINI LEBADA 5L 1BUC DOZATOR SAPUN 500ML (545) 5BUC

Număr anunț
DA26547217
Autoritate contractantă
COMUNA PANACI (PRIMARIA PANACI) (CUI 4326892)
Furnizor / câștigător
COLOANA PROD COM SRL (CUI 6339007)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
289,41 RON
Valoare atribuită
289,41 RON
Data publicării
09.10.2020 00:00
Data finalizării
12.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

289,41 RON

din 289,41 RON estimat