Atribuită
Cumpărare directă
Firma specializata in servicii de curatenie a spatiilor pentru care doriti sa oferiti un plus de confort. Echipa de curatenie este formata din personal calificat cu vasta si indelungata experienta in domeniul curateniei. Serviciile de curatenie sunt efectuate atat manual cat si mecanic, utilizandu-se echipamente si consumabile specializate pentru fiecare tip de activitate. Dupa efectuarea curateniei, beneficiarul serviciului inspecteaza calitatea prestatiei impreuna cu echipa de curatenie, iar in cazul in care vor fi identificate zone sau obiecte care nu sunt corespunzator curatate, personalul de curatenie va remedia deficientele astfel incat clientul sa fie multumit.
- Număr anunț
- DA26551018
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA NATIONALA DE EDUCATIE FIZICA SI SPORT (CUI 4267192)
- Furnizor / câștigător
- GUARDO A.M. TRADING SA (CUI 8887120)
- Cod CPV
- 90900000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21.000 RON
- Valoare atribuită
- 21.000 RON
- Data publicării
- 12.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.