Atribuită Cumpărare directă

Aparat de aer conditionat split tip inverter, marca Nord Star 18.000btu. Functionare silentioasa; Senzor de temperatura pe telecimanda; Filtru ioni de argint; Dezghetare inteligenta; Functie auto-curatare; Functie de determinare automata a pierderilor de refrigerant; Functie turbo; Functie repornire; Auto-restart; Putere racire/incalzire 18.000/19.000btu; Alimentare electrica 220v; Moduri de lucru: racire, incalzire, dezumidificare, ventilare; Eficienta energetica: racire - A++ / incalzire - A+; Compresor rotativ GMCC; Agent refrigerant R32A.

Număr anunț
DA26554983
Autoritate contractantă
ECOAQUA SA (CUI 16730672)
Furnizor / câștigător
ELINSTAL SRL (CUI 15826826)
Cod CPV
39717200-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.012,60 RON
Valoare atribuită
2.012,60 RON
Data publicării
12.10.2020 00:00
Data finalizării
13.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.012,60 RON

din 2.012,60 RON estimat