Atribuită Cumpărare directă

Autoritatea contractanta doreste sa achizitioneze articole de birou TUSIERA PRINTER R30 ; 1 HARTIE COPIATOR SKY COPY A4 10 ;BON DE CONSUM COLECTIV AUTOCOPIATIV, 100 FILE/CARNET 5 PIX PENSAN TRIBALL 10 USB FLASH DRIVE SANDISK 32GB 3.0 1

Număr anunț
DA26556100
Autoritate contractantă
Directia Judeteana de Transport, Administrarea Drumurilor Judetene si Control Trafic Giurgiu (CUI 14121878)
Furnizor / câștigător
AMM (CUI 9098809)
Cod CPV
30197000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
203,70 RON
Valoare atribuită
203,70 RON
Data publicării
12.10.2020 00:00
Data finalizării
13.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

203,70 RON

din 203,70 RON estimat