Atribuită Cumpărare directă

Pachet consumabile imprimante laser!Pachetul contine CANON LBP 6020 - 2000PAG - 3 BUC, CANON IR 1024A - 8400PAG - 1 BUC, HP LJ 1018 - 2800PAG - 2 BUC, XEROX WC M 118 - 11000PAG - 1 BUC, BROTHER L 2512 - 3000PAG - 1 BUC. Produsele sunt compatibile noi si au garantie 2 ani!!!

Număr anunț
DA26534487
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 NAMOLOASA (CUI 21643041)
Furnizor / câștigător
TONER SOLUTIONS SRL (CUI 27020700)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.467,92 RON
Valoare atribuită
1.467,92 RON
Data publicării
08.10.2020 00:00
Data finalizării
10.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.467,92 RON

din 1.467,92 RON estimat