Atribuită
Cumpărare directă
Asigurare RCA (tarif 12 luni cu decontare directa) utilaj New Holland DB053, incepand cu data de 14.10.2020. / Categorie: utilaje/ Marca: New Holland/ Numar identificare/serie sasiu: 031064894/ Tip/Model: LB-95/ Masa maxima autorizata: 8500 kg/ Nr. de locuri: 1/ Capacitate cilindrica: 30cmc/ Putere: 69kw/ Sursa de energie: Motorina.
- Număr anunț
- DA26540358
- Autoritate contractantă
- Orasul Titu (CUI 4402590)
- Furnizor / câștigător
- SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 843,50 RON
- Valoare atribuită
- 843,50 RON
- Data publicării
- 09.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.