Atribuită
Cumpărare directă
CONTINE 2 X CRUCE CARDAN 30X80=147.05 LEI X2=294.10 LEI 4 x RULMENT 51213=40 LEI X4=160 LEI 2 X RULMENT 7213 2Z=135 LEI X2=270 LEI 2 X RULMENT 7310 2Z=85 LEI X2=170 LEI 4 X RULMENT 51212 =35 LEI X4=140 LEI 4 X ULEI CASTROL 5W40 5L=117.64 LEI X4=470.56 LEI 4 X LICHID FRANA DOT 4 TRW 1L=25.21 X4=100.84 LEI 3 X BUJIE INCANDESCENTA TEREX=72.26 LEI X3=216.78 24 X SPRAY GERIPANT 500ML=12.60 LEI X24=302.40 LEI 1 X POMPA FRANA VF VENIERY=865.87 LEI 2 x AMORTIZOR FATA DACIA LOGDY( PIESA ORIGINALA)=190.14 LEI X2=380.28 LEI 1 X FILTRU ULEI RENAULT MASTER=25.70 LEI 1 X FILTRU AER RENAULT MASTER=45.38 LEI 1 X FILTRU MOTORINA RENAULT MASTER=55.61 LEI 10 X ULEI CASTROL 10W40 1L=25.21 LEI X10=252.10 LEI
- Număr anunț
- DA26555632
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Oltenia SA (CUI 11400673)
- Furnizor / câștigător
- MAN SOLUTION SRL (CUI 24301442)
- Cod CPV
- 44442000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.749,62 RON
- Valoare atribuită
- 3.749,62 RON
- Data publicării
- 12.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.