Atribuită
Cumpărare directă
Autoritate contractanta doreste sa achizitioneze urmatoarele materiale de intretinere si reparatii: 4 BUC TABLETE CLORIGENE 1KG (300 BUC); 6 BUC SAPUN LICHID 3 L COCOS; 2 BUC SAPUN LICHID EMOZZIONE 3 L ; 96 BUC ALCOOL SANITAR VORONA 0,5 L ; 4 BUC ECOSANIT OCEAN 3 L; 4 BUC ECOSANIT PIN 3 L ; 10 BUC SACI MENAJ 120L*10buc. GRI / ELFE; 10 BUC SAC MENAJ 60LT 50 BUC PLASTINA ; 4 BUC IGIENOL DEZINFECTANT UNIVERSAL VERDE 4 L; 5 BUC BEC LED A60 E27 15W HEPOL; 5 BUC BEC NORMAL A60 LED 10W E27 HEPOL; 8 BUC TUB LED ECOLED 10W 6500K ; 10 BUC SANO PROSOAPE MONOROLA 780G/100 M; 10 BUC HARTIE IGIENICA SANO OPTIMA 2strat 10BUC
- Număr anunț
- DA26547628
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA DOLHESTI (CUI 17150231)
- Furnizor / câștigător
- ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.692,58 RON
- Valoare atribuită
- 1.692,58 RON
- Data publicării
- 10.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.