Atribuită
Cumpărare directă
Produse protocol – 256 bucăţi: Suc 100% natural (fără conservanți), presat la rece, in conformitate cu Formularul dvs de propunere tehnica si financiara transmis pe email si inregistrat la Registratura Consiliului Judetean Alba sub nr. 22523/09.10.2020. Operatorii economici care se află în situații potential generatoare de conflict de interese in sensul art. 59-60 din Legea 98/2016, vor refuza prezenta achiziție directă. Persoanele cu functii de decizie din cadrul autorităţii contractante sunt publicate pe site-ul:www.cjalba.ro.
- Număr anunț
- DA26545791
- Autoritate contractantă
- UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
- Furnizor / câștigător
- NATURAL HEALTH S.R.L. (CUI 40594182)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.816 RON
- Valoare atribuită
- 2.816 RON
- Data publicării
- 09.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.