Atribuită Cumpărare directă

conform specificatie

Număr anunț
DA26559122
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU (CUI 4340269)
Furnizor / câștigător
VIDEO CAM & DATA SRL (CUI 26743920)
Cod CPV
38430000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
44.900 RON
Valoare atribuită
44.900 RON
Data publicării
12.10.2020 00:00
Data finalizării
13.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

44.900 RON

din 44.900 RON estimat