Atribuită
Cumpărare directă
PARCHET SF105 12MM CL 33 ALHAMBRA OAK V 84 PAC FOLIE PEE 2,5MM 25 M2/ROL 30KG/M3 (EPLF) 6ROL PLINTA ESQUERO 610 STEJAR GHINDA 2.5 M 34BUC COLT INT PLINTA ESQ 610 STEJ GHINDA2/SET 6SET IMBINARE PLINTA ESQ 610 STEJ GHINDA2/SET 12SET CAPETE S/D PLINTA ESQ 610 STEJ GHINDA2/S 3SET DIBLU RAPID TAL 6x40 200BUC/CUT 1CUT
- Număr anunț
- DA26570706
- Autoritate contractantă
- SCOALA NR1 SAT.POIENESTI,COM.POIENESTI (CUI 28561631)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.555,17 RON
- Valoare atribuită
- 6.555,17 RON
- Data publicării
- 13.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.