Atribuită
Cumpărare directă
CARTOFI ROSII RO.10KG BUC BU 5 SALATA VERDE RO BUC CI BU 16 ARDEI KAPIA ROSU RO.KG CI KG 10,500 TELINA RO KG C.I VRAC KG 9,400 MERE PINOVA RO KG CII VRA KG 20,300 PERE SANTA MARIA TR KG CI KG 23,000 HOME G.CIUPERCI TAI300G BO 20 TPS ZAHAR ALB CRISTAL 1KG PG 10 BARIL.SPAGHETTI NR.5 500G CU 10 TPS FAINA ALBA 000 1KG PG 10 TPS MALAI 1KG PG 10 COSMIN PATRUNJEL 8G BU 10 DELIKAT GUST LEGUME 200G PG 10 PULPE PUI CU SPATE PG.KG KG 21,800 PIEPT CURCAN DEZOSAT CONG KG 20,100 CRYSTAL OREZ B.LUNG 1KG PG 20
- Număr anunț
- DA26541720
- Autoritate contractantă
- Centrul Scolar de Educatie Incluziva Lacrima (CUI 8049492)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15000000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.482,26 RON
- Valoare atribuită
- 1.482,26 RON
- Data publicării
- 09.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.