Atribuită
Cumpărare directă
Se vor achizitiona tonere pentru ISU Crisana Bihor, dupa cum urmeaza: - toner multifunctional canon 421 (compatibil) 11 buc; - toner multifunctional canon 426 (compatibil) 10 buc; - toner officejet 7710 (original) 1 set; - toner brother (original) 2 seturi. Transportul va fi inclus in pret.
- Număr anunț
- DA26546881
- Autoritate contractantă
- JUDETUL BIHOR (CUI 4244997)
- Furnizor / câștigător
- GXC OFFICE S.R.L. (CUI 25462757)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.412,20 RON
- Valoare atribuită
- 8.412,20 RON
- Data publicării
- 09.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.