Atribuită Cumpărare directă

Autoritatea contractanta intentioneaza sa achizitioneze un laptop ultraportabil cu procesor intel celeron avand urmatoarele specificatii tehnice: Producator procesor Intel® Tip procesor Celeron Model procesor N4120 Arhitectura Gemini Lake Refresh Numar nuclee 4 Frecventa nominala 1.1 GHz Cache 4096 KB Frecventa Turbo Boost 2.6 GHz Tehnologie procesor 14 nm Procesor grafic integrat Intel® UHD Graphics 600 AFISARE Diagonala display 14 inch Format display Full HD Tehnologie display IPS Finisaj display Anti-Glare Rezolutie 1920 x 1080 MEMORIE Capacitate memorie 8 GB Tip memorie LPDDR4 HARD DISK Tip stocare SSD Capacitate SSD 256 GB PLACA VIDEO Tip placa video Integrata Chipset video Intel UHD MULTIMEDIA Unitate optica Nu Camera WEB HD Audio Difuzoare stereo Microfoane duale CONECTIVITATE & PORTURI Porturi 1 x HDMI 1 x Audio Out/Microfon 2 x USB 3.2 Type A Gen 1 1 x USB 3.2 Type C Gen 1 Wireless 802.11 ax SOFTWARE Sistem de operare Windows 10 Home CARACTERISTICI GENERALE Tastatura numerica Nu Dimensiuni (W x H x D) 322.8 x 14.95 x 212.2 mm Greutate 1.3 Kg Securitate Cititor de amprenta Kensington Lock Parola BIOS Limba tastatura Tastatura internationala Accesorii incluse Adaptor 45W Culoare Silver Caracteristici cheie Camera web Tastatura iluminata Touchpad care accepta gesturi de atingeri multiple Tastatura Chiclet Cititor de amprente Baterie 3 celule - 48Wh

Număr anunț
DA26579270
Autoritate contractantă
COMUNA LEU (CUI 4553631)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.100,84 RON
Valoare atribuită
2.100,84 RON
Data publicării
14.10.2020 00:00
Data finalizării
15.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.100,84 RON

din 2.100,84 RON estimat