Atribuită
Cumpărare directă
Produse pt. CSC Sinaia- cartuse compatibile conform referat nr.33446/06.10.2020. cartus HP LaserJet M1212 MF- 1 buc cartus Xerox Work Centre 6015 negru- 2 buc.; cartus Canon 1133IF negru-1 buc.; cartus HP LaserJet 200 MFP- 1 buc.; cartus Canon MF411DW- 1 buc.; cilindru imprimanta Brother DCP L2520W- 1 buc.; cartus Brother DCP L2520W- 3 buc.;
- Număr anunț
- DA26566177
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Prahova (CUI 9770267)
- Furnizor / câștigător
- URGENT IT SOLUTIONS SRL (CUI 32315660)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 504,21 RON
- Valoare atribuită
- 504,21 RON
- Data publicării
- 13.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.