Atribuită
Cumpărare directă
Gel dezinfectant cu aloe, provitamina b5 , extract de fructe de acai si complex de umezire. Produs avizat de comisia Biocide sub numarul 5056BIO/01/12.24 din 30.06.2020 Produs de calitate superioara , ce nu ataca mainile ca urmare a ingredientelor active . Atentie! Produsul este la 5 litri , iar pretul afisat este/ litru . L
- Număr anunț
- DA26553985
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN (CUI 4395027)
- Furnizor / câștigător
- DOCTOR SWISS SRL (CUI 37181291)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.809 RON
- Valoare atribuită
- 1.809 RON
- Data publicării
- 12.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.