Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de verificare tehnică periodică, servicii de admitere a funcționării, servicii de revizie tehnică curentă și curățare a cazanelor, servicii de verificare/reglare a supapelor de siguranță din centralele termice existente în sediile ANAF și achiziția de piese de schimb (supape de siguranță), conform specificațiilor din Caietul de sarcini și a Centralizatorului echipamentelor ANAF. Coduri CPV: 45259300-0 Reparare şi întreţinere a centralelor termice și 42131147-8 Supape de siguranţă.
- Număr anunț
- DA26564503
- Autoritate contractantă
- AGENTIA NATIONALA DE ADMINISTRARE FISCALA (CUI 16031712)
- Furnizor / câștigător
- ABC CONTROL SRL (CUI 29686854)
- Cod CPV
- 45259300-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.840 RON
- Valoare atribuită
- 14.840 RON
- Data publicării
- 13.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.