Atribuită Cumpărare directă

1x carcasa Unitate centrala, 1x Placa de baza, 2x memory ram DDR4, 1x ssd 512 GB, 1x Unitate Optica, 1x CPU i5, 1x Cooler CPU, 1x monitor LCD, 2x toner brother , 20m cablu UTP, 2 ufe UTP

Număr anunț
DA26579312
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT SINGEORZ-BAI (CUI 28219133)
Furnizor / câștigător
353 NETWORKS PROFESSIONAL SRL (CUI 29727377)
Cod CPV
30200000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.400 RON
Valoare atribuită
4.400 RON
Data publicării
14.10.2020 00:00
Data finalizării
15.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.400 RON

din 4.400 RON estimat