Atribuită Cumpărare directă

Achiziția servicii de asigurare obligatorie de răspundere civilă auto RCA pentru prejudicii produse terţelor persoane prin accidente de vehicule, in conformitate cu legislatia in vigoare, pentru buldoexcavatorul KOMATSU WB93R-5EO, cu numarul de inmatriculare/inregistrare VN 75 VULTURU din dotarea parcului auto al Primăriei comunei Vulturu, judetul Vrancea, cu următoarele date de identificare: categoria buldoexacavator, marca KOMASTU, tipul/varianta WB93R-5EO, capacitate cilindrica 4485 cmc, putere 73 kw, numarul de locuri 1, masa totala maxima autorizata 8350 kg, numarul de indentificare KMTWB024L77F6105, seria cartii de identitate F061605, combustibil motorina, an fabricație 2010. Asigurarea obligatorie de răspundere civilă auto RCA se va incheia pe o perioada de 12 luni, incepand cu data de 20.10.2020 pana la data de 19.10.2021. Asigurarea de răspundere civilă auto RCA valabila pana la data de 19.10.2020. Data intrarii in vigoare a politei de asigurare obligatorie de răspundere civilă auto RCA, incepand cu ziua urmatoare celei de expirare a politei vechi, respectiv 20.10.2020.

Număr anunț
DA26578084
Autoritate contractantă
Comuna Vulturu (CUI 4298059)
Furnizor / câștigător
DAW MANAGEMENT - BROKER DE ASIGURARI (CUI 26595999)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
407,50 RON
Valoare atribuită
407,50 RON
Data publicării
14.10.2020 00:00
Data finalizării
16.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

407,50 RON

din 407,50 RON estimat