Atribuită Cumpărare directă

CEFORT 2G , NO-SPA 40mg, FURAZOLIDON TERAPIA 100mg, FENOBARBITAL ZENTIVA 100MG , OMEPRAZOL ROMPHARM 20mg, , METRONIDAZOL A 5G, VITAMINA C ARENA 750mg, , PARACETAMOL ATB 500MG, DICARBOCALM *,

Număr anunț
DA26555686
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE LEAMNA DE SUS (CUI 5046653)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI 13591928)
Cod CPV
33651100-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.018,76 RON
Valoare atribuită
9.018,76 RON
Data publicării
12.10.2020 00:00
Data finalizării
19.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.018,76 RON

din 9.018,76 RON estimat