Atribuită Cumpărare directă

Rovinieta electronica vehicule categoria A, valabilitate 12 luni incepand cu 29.10.2020 pentru 3 autoturisme: DB10CPI -Serie sasiu TMBDS41U478867207 DB10PJW-Serie sasiu UU1HSDJ9G55567162 DB20CPI Serie sasiu UU1KSD0KJ37795330

Număr anunț
DA26571369
Autoritate contractantă
OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA DAMBOVITA (CUI 9743297)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
Cod CPV
22453000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
344,04 RON
Valoare atribuită
344,04 RON
Data publicării
14.10.2020 00:00
Data finalizării
14.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

344,04 RON

din 344,04 RON estimat