Atribuită
Cumpărare directă
Pachet servicii medicale de medicina muncii, conform HGR 355/2007 si HG 1169/2011, pentru personal didactic, nedidactic si auxiliar, dupa cum urmeaza: 42 profesor, invatator, secretar, contabil, 4 ingrijitor curatenie cu munca la sol, 1 administrator cu sector alimentar (lapte si corn), 7 agenti de paza - fochist, muncitor, etc. si include toate examinarile necesare in vederea emiterii fisei de aptitudincf
- Număr anunț
- DA26557100
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC "O.GOGA" HUEDIN (CUI 4485588)
- Furnizor / câștigător
- SANPREV SRL (CUI 14471520)
- Cod CPV
- 85147000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.820 RON
- Valoare atribuită
- 1.820 RON
- Data publicării
- 12.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.