Atribuită
Cumpărare directă
Hartie copiator A4, 500 coli/top - 12.00/top * 50 topuri Dosar din plastic cu sina si perforatii, diferite culori - 0.58/buc * 50 buc Banda adezive pentru ambalare 48*60m, transparenta - 2.71/buc * 2 buc Fluid corector cu pensula - 3.50/buc * 1 buc Folie protectie A4, cristal, 100 file/set - 11.42/set * 3 seturi Decapsator - 1.90/buc * 1 buc Lipici solid 40 gr - 3.80/buc * 1 buc Plic C6, autoadeziv, 10 buc/set - 0.59/set * 10 seturi Dosar carton cu sina, 10 buc/set - 5.75/set * 5 seturi Dosar carton incopciat 1/1, 10 buc/set - 5.70/set * 5 seturi Creion grafic - 1.20/buc * 5 buc Pix cu mecanism - 1.80/buc * 3 buc Foarfeca de birou - 4.50/buc * 1 buc Clips metalic 15 mm, 12 buc/set - 2.50/set * 2 seturi Clips metalic 25 mm, 12 buc/set - 3.78/set * 2 seturi Clips metalic 32 mm, 12 buc/set - 4.86/set * 2 seturi Clips metalic 41 mm, 12 buc/set - 8.16/set * 2 seturi Biblioraft 7.5, diferite culori - 6.50/buc * 10 buc Perforator 65 coli - 85.48/buc * 1 buc
- Număr anunț
- DA26555437
- Autoritate contractantă
- ORAȘUL NUCET (CUI 4687200)
- Furnizor / câștigător
- GXC OFFICE S.R.L. (CUI 25462757)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 945,11 RON
- Valoare atribuită
- 945,11 RON
- Data publicării
- 12.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.