Atribuită Cumpărare directă

1 C007 Registru pentru inscrierea si evidenta elevilor-700 elevi-Coperta carton gros invelita cu imitatie piele de diferite culori buc 1 16.85 16.85 3.20 2 C022 Registru matricol pentru clasele I-VIII, pt 200 elevi (format A3) - Coperta carton gros invelita cu imitatie piele de diferite culori buc 4 33.95 135.80 25.80 3 C025a Registru matricol pentru licee,grupuri scolare, scoli de arte si meserii, anul de completare si scolile postliceale/de maiestri (format A3) - cu materile principale - coperta carton gros invelita cu imitatie de piele diferite culori buc 4 33.95 135.80 25.80 4 C025c Registru matricol pt inv. postliceal (format A3-imitatie piele) buc 2 33.95 67.90 12.90 5 C043 Carnet de elev pentru invatamantul primar buc. 25 0.98 24.58 4.67 6 C044 Carnet de elev pentru invatamant gimnazial buc. 15 0.98 14.75 2.80 7 C045 Carnet de elev pentru licee buc. 50 0.98 49.16 9.34 8 C046 Carnet de elev pentru scolile profesionale si de ucenici buc. 20 0.98 19.66 3.74 9 C047 Carnet de elev pentru scoli postliceale/de maistri buc 15 0.98 14.75 2.80 10 C085 Registru unic pentru licee si grupuri scolare - coperta imitatie piele buc. 10 21.47 214.71 40.79 11 C088 Registru unic pentru invatamantul gimnazial, postliceal si de maistri - coperta imitatie piele buc. 10 21.47 214.71 40.79 12 SS46 Registru pentru contracte de munca buc. 2 25.00 50.00 9.50 13 SS46a Registru acte aditionale contracte de munca buc 2 25.00 50.00 9.50 14 SS52 Registrul registrelor buc. 1 25.00 25.00 4.75

Număr anunț
DA26547526
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL NR. 3 (CUI 4340234)
Furnizor / câștigător
ACTONPRES GROUP SRL (CUI 25155248)
Cod CPV
22900000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.033,66 RON
Valoare atribuită
1.033,66 RON
Data publicării
09.10.2020 00:00
Data finalizării
12.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.033,66 RON

din 1.033,66 RON estimat