Atribuită Cumpărare directă

Combinezon de unica folosinta din polipropilena in strat dublu, cel exterior de 40g/mp, cel interior de 20g/mp, cu fermoar in fata, cu gluga, cu elastic la terminatie gluga, maneci si pantaloni.

Număr anunț
DA26566573
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA "ELENA BELDIMAN" BARLAD (CUI 4446481)
Furnizor / câștigător
DANINALINE (CUI 14494249)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40.000 RON
Valoare atribuită
40.000 RON
Data publicării
13.10.2020 00:00
Data finalizării
15.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.000 RON

din 40.000 RON estimat