Atribuită Cumpărare directă

Pungi Autosigilante Sterilizare 140x260mm, indicator Autoclav/EO; Pungi Autosigilante Sterilizare 90x250mm, indicator Autoclav/EO; Pungi Autosigilante Sterilizare 300x400mm, indicator Autoclav/EO; Pungi sterilizare fara volum - autoadezive, indicatori abur si etilen-oxid, 190mmx340mm.; Pungi sterilizare fara volum - autoadezive, indicatori abur si etilen-oxid, 130mmx290mm - PT. SPITAL

Număr anunț
DA26567527
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Alba Iulia (CUI 4613342)
Furnizor / câștigător
SORIMED & DENTAL SRL (CUI 29444257)
Cod CPV
33198200-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.932 RON
Valoare atribuită
6.932 RON
Data publicării
13.10.2020 00:00
Data finalizării
14.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.932 RON

din 6.932 RON estimat