Atribuită
Cumpărare directă
Cartuse Epson WorkForce Pro WF-C5790DWF-2 seturi, Set cartuse de cerneala originale pentru Epson WorkForce Pro WF-C5790DWF, WorkForce Pro WF-C5290DW, WorkForce Pro WF-C5710DWF, WorkForce Pro WF-C5210DW: C13T945140 BLACK BUC 1 280,00 C13T945240 CYAN BUC 1 298,00 C13T945340 MAGENTA BUC 1 298,00 C137945440 YELLOW BUC 1 298,00
- Număr anunț
- DA26569265
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Cluj-Napoca (CUI 4426352)
- Furnizor / câștigător
- MANOPRINTING SYSTEM SRL (CUI 18088960)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.574 RON
- Valoare atribuită
- 3.574 RON
- Data publicării
- 13.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.