Atribuită Cumpărare directă

Muzeul Tarii Oasului doreste sa achizitioneze lucrari, reparatii curente iluminat exterior la Muzeul in Aer Liber astfel: sapaturi mecanizate pe o suprafat de 410 m, refacere circuite electrice intre stalpi , inlocuire corpuri iluminat (partial)

Număr anunț
DA26579713
Autoritate contractantă
Muzeul Tarii Oasului (CUI 4626024)
Furnizor / câștigător
GARMIN SERV SRL (CUI 38215848)
Cod CPV
45317000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.171,20 RON
Valoare atribuită
13.171,20 RON
Data publicării
14.10.2020 00:00
Data finalizării
15.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.171,20 RON

din 13.171,20 RON estimat