Atribuită Cumpărare directă

PACHET PIESE AUTO CONFORM ANUNT ADV1174761/09.10.2020 SI OFERTA: SET PLACUTE FRANA FATA MASTER 3 - O.E. - 3 x 168.70 SET PLACUTE FRANA SPATE MASTER 3 - O.E. - 3 x 168.70 DISC FRANA MASTER - PRET/BUC - O.E. - 2 x 225.38 SET 2 DISC FRANA SPATE - O.E. - 1 x 606.94

Număr anunț
DA26565362
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "MIHAIL GRIGORE STURDZA" AL JUDETULUI IASI (CUI 4701630)
Furnizor / câștigător
AD AUTO TOTAL SRL (CUI 6844726)
Cod CPV
34322000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.069,90 RON
Valoare atribuită
2.069,90 RON
Data publicării
13.10.2020 00:00
Data finalizării
13.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.069,90 RON

din 2.069,90 RON estimat