Atribuită
Cumpărare directă
Maneci de vant - 5 buc. Mâneca trebuie să fie sub formă de trunchi de con, confecționat din material textil ușor, să aibă o lungime de de cel puțin 3,6 m și un diametru,la capătul cel mai larg de 0,9m. Culorile materialului trebuie să fie astfel alese încât să facă indicatorul vizibil și definit clar pe fundal. Culorile folosite sunt alb și roșu acestea trebuie aranjate în cinci benzi alternative, prima și ultima trebuie să fie culoarea închisă. Rezistenta la rupere - 90- 110 cN/ tex. Pierderea de rezistentă în mediu umed este nulă. Greutate: 90 gr /m.p.; Termen de funcionare: 6-8 luni.
- Număr anunț
- DA26563844
- Autoritate contractantă
- AEROPORTUL INTERNATIONAL SIBIU R.A. (CUI 2577146)
- Furnizor / câștigător
- REGIONAL AIR SUPORT SRL (CUI 12020346)
- Cod CPV
- 38126400-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.239,45 RON
- Valoare atribuită
- 1.239,45 RON
- Data publicării
- 13.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.