Atribuită
Cumpărare directă
MASCA este de cea mai buna calitate si se livreaza cu RAPOARTE de TESTARE. Masca este fabricata de un celebru are se regaseste si pe WHITE LIST la nivel mondial. prezenta tine loc de comanda scrisa va rugam expediati - max 5 zile la sediul beneficiarului
- Număr anunț
- DA26558933
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL AIUD (CUI 4613628)
- Furnizor / câștigător
- LIMAS GROUP SRL (CUI 11013782)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.995 RON
- Valoare atribuită
- 1.995 RON
- Data publicării
- 12.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.