Atribuită Cumpărare directă

Servicii de internet, pe o perioadă contractuală de 2 ani, necesare funcționării sistemului de supraveghere video de pe raza orașului Breaza.

Număr anunț
DA26568233
Autoritate contractantă
ORASUL BREAZA (CUI 2845486)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
Cod CPV
72400000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
46.747,20 RON
Valoare atribuită
46.747,20 RON
Data publicării
13.10.2020 00:00
Data finalizării
16.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

46.747,20 RON

din 46.747,20 RON estimat