Atribuită
Cumpărare directă
1 Banda adeziva 25 mm x 66 m Forster buc 2 1.48 lei 2.96 lei 2 Banda adeziva 48 mm x 66 m Ubers, transparenta/mata buc 2 2.22 lei 4.44 lei 3 Pix Schneider K15, div. culori - 0.4 mm - mina: albastra buc 10 1.11 lei 11.10 lei 4 Marker 1 mm universal, vf. rotund , OHP Schneider Maxx 224 M (rosu) buc 2 2.69 lei 5.38 lei 5 Baterii AA Duracell buc 10 1.50 lei 15.00 lei 6 Baterii AAA Duracell buc 10 1.50 lei 15.00 lei 7 Baterie VARTA 9V buc 3 4.50 lei 13.50 lei 8 Cartus compatibil WPS, HP CE285, 2.000 pagini buc 1 28.96 lei 28.96 lei 9 Pungi ziplock 70 x 110 mm - 100 buc/set set 1 1.76 lei 1.76 lei 10 Ochelari de protectie tip google cu aerisire directa 2660E buc 2 4.61 lei 9.22 lei Valoare totala fara TVA 107.32 lei
- Număr anunț
- DA26557592
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU METALE NEFEROASE SI RARE-IMNR (CUI 2788151)
- Furnizor / câștigător
- JACOB TODAY SRL (CUI 25109101)
- Cod CPV
- 39263000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 107,32 RON
- Valoare atribuită
- 107,32 RON
- Data publicării
- 12.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.