Atribuită
Cumpărare directă
Consumabile si reactivi pt. laborator - 074.03.001 - Casete cu capac ISOLAB pentru histologie, albe, 500 buc/1 pk -1 pk - 86.30 RON - 10 pk - 863.00 RON A152.1 - Reactiv pentru coloratia Coomassie, 5x conc., densitate 1,24 g/cm3, 1 L - 1 buc - 501.23 RON 092.22.101W - Cutie criogenica alba ISOLAB, 135*135*50 mm - 1 buc - 10.81 RON - 50 buc - 540.50 RON
- Număr anunț
- DA26574087
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.904,73 RON
- Valoare atribuită
- 1.904,73 RON
- Data publicării
- 14.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.