Atribuită Cumpărare directă

Camera supraveghere Hikvision DS-2CD1023G0E-I 2.8mm

Număr anunț
DA26577307
Autoritate contractantă
Penitenciarul cu Regim de Maxima Siguranta Iasi (CUI 4701509)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
Cod CPV
35125000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.787,84 RON
Valoare atribuită
1.787,84 RON
Data publicării
14.10.2020 00:00
Data finalizării
16.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.787,84 RON

din 1.787,84 RON estimat