Atribuită
Cumpărare directă
1. DOSAR PLASTIC CU SINA NOKI - CULOARE VERDE 2. DOSAR PLIC 3. NOTES ADEZIV (POST-IT) OFFICE POINT 75 X 75 320BUC 4.NOTES ADEZIV (POST-IT) INDEX 8X45X12 SAGETI MILAN 5. PIX SCHNEIDER K15 6. PIX ROLLER SCHNEIDER TOPBALL 847 7. MINA CREION MECANIC 0.7/1.0 ROTRING -07mm 8. HARTIE COPIATOR A4 80G ABSOLUT PAPER 9. AGRAFE HARTIE 33MM 10. AGRAFE HARTIE 50MM 11. MARKER EVIDENTIATOR SCHNEIDER JOB - div culori 12. PATRON CERNEALA STILOU SET 6BUC
- Număr anunț
- DA26579696
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL RESITA (CUI 3228764)
- Furnizor / câștigător
- INCRED SRL (CUI 16902395)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 836,80 RON
- Valoare atribuită
- 836,80 RON
- Data publicării
- 14.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.