Atribuită Cumpărare directă

1 masti de unica folosinta Masca medicala chirurgicală, cu 3 straturi si 3 pliuri, cu elastic si tija metalica, set 50 bucati 50buc 20 masca3P Biobase 83.70 1674.00 2 manusi nitril, fara pudra, marimea S si L. Ansell™ Microflex™ 93-833 (Xceed) Ergonomic Nitrile Exam Gloves ; Gloves Microflex (XCEED) Gr. 6,5-7 (S) 250buc/set 250buc 12 93833070 Ansell 110.50 1326.00 3 palnii de separare 250 ml SEPARATING FUNNEL WITH PTFE NEEDLE VALVE STOPCOCK UP & PP STOPPER SQUIBB SHAPE 250ML 29/32 buc 6 148.250.04 VTR Glass 36.84 221.02 4 baloane cu fund rotund 100 ml Flask, with round bottom, narrow neck, with rim, 100ml buc min livrabil 10 15/100 VTR Glass 27.07 541.32 3762.34 mai putin

Număr anunț
DA26579534
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agricole si Medicina Veterinara Cluj Napoca (CUI 4288381)
Furnizor / câștigător
BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.762,34 RON
Valoare atribuită
3.762,34 RON
Data publicării
14.10.2020 00:00
Data finalizării
15.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.762,34 RON

din 3.762,34 RON estimat