Atribuită Cumpărare directă

Fortinet FG-50E 7 x GE RJ45 ports (Including 2 x WAN port, 5 x Switch ports)

Număr anunț
DA26579616
Autoritate contractantă
Agentia de Plati si Interventie pentru Agricultura - Centrul Judetean Bacau (CUI 20746669)
Furnizor / câștigător
IRISTECH SRL (CUI 26785225)
Cod CPV
32413100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.420,72 RON
Valoare atribuită
7.420,72 RON
Data publicării
14.10.2020 00:00
Data finalizării
15.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.420,72 RON

din 7.420,72 RON estimat