Atribuită Cumpărare directă

Pachet papetarie pentru POLITOA LOCALA A MUN BACAU conform oferta atasata, aferentă anuntului publicitar ADV1174215/07.10.2020

Număr anunț
DA26569177
Autoritate contractantă
POLITIA LOCALA A MUNICIPIULUI BACAU (CUI 27993380)
Furnizor / câștigător
EVIDENT GROUP SRL (CUI 3645710)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.037,32 RON
Valoare atribuită
6.037,32 RON
Data publicării
13.10.2020 00:00
Data finalizării
15.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.037,32 RON

din 6.037,32 RON estimat