Atribuită
Cumpărare directă
E286.1 - Set spatule ROTH din otel inoxidabil, 7 piese Set spatule din otel inoxidabil, setul contine si un forceps, 7 piese Set de spatule realizate din otel inoxidabil 18/10, contine si un forceps drept cu varf bont Setul contine 6 dintre cele mai uzuale spatule duble si micro spatule Producator ROTH Material Otel inoxidabil Cantitate un set Cod produs E286.1
- Număr anunț
- DA26570160
- Autoritate contractantă
- Universitatea Aurel Vlaicu din Arad (CUI 3519500)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 218,07 RON
- Valoare atribuită
- 218,07 RON
- Data publicării
- 13.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.