Atribuită
Cumpărare directă
Sticla de ceas 100 mm, set 10 buc. x2, Sticla de ceas 80 mm, set 10 buc. x2, Sticla de ceas 60 mm, set 10 buc. x2, Tavita cantarire ovala 30 mL ISOLAB, set 100 buc x4, MOJAR AGAT CU PISTIL, FORMA ADANCA 100 ML x1, MOJAR CU PISTIL PREMIUM LINE 900 ML x2, MOJAR CU PISTIL PREMIUM LINE 1500 ML x2, MOJAR CU PISTIL PREMIUM LINE 500 ML x2, VAS EVAPORARE PORTELAN, FUND PLAT 270 ML, set 6 BUC x2, VAS EVAPORARE PORTELAN, FUND ROTUND 310 ML, set 6 BUC x2, VAS EVAPORARE PORTELAN, FUND ROTUND 640 ML , set 6 buc x2, CREUZET PORTELAN, FORMA INALTA 40x51 MM, set 6 buc x1, Capac pt CREUZET PORTELAN, FORMA INALTA 40x51 mm, set 6 buc x1 14 Cleste creuzet 25 cm x2, Balon cotat 25 ml clasa A, cu certificat, cu dop x6
- Număr anunț
- DA26579701
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei (CUI 3321234)
- Furnizor / câștigător
- SOLAGEN LABORATORY S.R.L. (CUI 40688678)
- Cod CPV
- 33793000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.451,81 RON
- Valoare atribuită
- 3.451,81 RON
- Data publicării
- 14.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.