Atribuită Cumpărare directă

Cartus toner HP M426 Black Original - 1 buc. Toner Xerox 6515 Cyan original - 1 buc. Toner Xerox 6515 Magenta original - 1 buc. Toner Xerox 6515 Yellow original - 1 buc. Toner Lexmark MX421 black original 6.000 pag. - 3 buc. Toner Lexmark MX421 black original 20.000 pag. - 3 buc.

Număr anunț
DA26568163
Autoritate contractantă
BAZA DE APROVIZIONARE, GOSPODARIRE SI REPARATII (CUI 4193079)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.482,86 RON
Valoare atribuită
7.482,86 RON
Data publicării
13.10.2020 00:00
Data finalizării
16.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.482,86 RON

din 7.482,86 RON estimat