Atribuită
Cumpărare directă
Asigurari patrimoniu – asigurarea facultativa pentru incendiu si alte riscuri ,Phoenix astfel: - incepand cu 31.10.2020, cladirea si bunurile din imobilul situate in str. Caprioarei nr. 2, Tg. Mures. - Suma asigurata imobil: 3.244.650 lei; - Suma asigurata bunuri – obiecte de inventar: 1.000.000 lei; - Prima de asigurare : 2.297,93 lei. - Modalitate de plata – integral
- Număr anunț
- DA26571146
- Autoritate contractantă
- OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA MURES (CUI 9941766)
- Furnizor / câștigător
- ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
- Cod CPV
- 66515200-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.297,93 RON
- Valoare atribuită
- 2.297,93 RON
- Data publicării
- 14.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.