Atribuită Cumpărare directă

Teava polietilena apa PE100 D63x3,8 mm SDR17 PN10 x 500 ml x 6,66 lei/ml

Număr anunț
DA26500993
Autoritate contractantă
SC SOIM CONS SRL (CUI 27251055)
Furnizor / câștigător
PROFELIS C&V SRL (CUI 16158695)
Cod CPV
44115100-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.330 RON
Valoare atribuită
3.330 RON
Data publicării
05.10.2020 00:00
Data finalizării
06.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.330 RON

din 3.330 RON estimat