Atribuită
Cumpărare directă
MERE KG 25*3.670; BANANE KG 18.50*4.587; MORCOVI KG 10*2.294; PATRUNJEL VERDE LEG 5*1.376; PATRUNJEL KG 3*5.503; TELINA KG 5*4.588; LAMAI KG 2*8.255; ROSII KG 2*5.505; TAITEI DE CASA BUC 10*2.752; CEAPA KG 5*2.294; CASTRAVETI KG 2.50*3.668; OUA BUC 90*0.349; CARTOFI KG 60*1.835; STRUGURI KG 8*5.964; USTUROI KG 1*13.760
- Număr anunț
- DA26511188
- Autoritate contractantă
- GRADINITA BUBURUZA (CUI 17971466)
- Furnizor / câștigător
- PAL AND PRODCOM SRL (CUI 6413715)
- Cod CPV
- 03200000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 524,49 RON
- Valoare atribuită
- 524,49 RON
- Data publicării
- 06.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.